FCI Levadia korjas JK Narva Transiga kohtumisest hooaja viienda viigi.

14. septembril alustatud Premium liiga 27. vooru kohtumine sai lõpu eile, 2 oktoobril, kui meeskonnad mängisid 0:0 viiki.

Juba septembri keskpaigas alustatud kohtumine FCI Levadia ning JK Narva Transi vahel lõppes esialgu halbade ilmastikutingimuste tõttu teise poolaja alguses. Eile kell 18:00 kõlas taas avavile minutitest 48:22. 14. septembril mängiti esimene poolaeg 0:0 viiki. Teisele poolajale starditi võiduhimuliselt.

Teise poolaja alguses tegi FCI Levadia meeskond kohe vahetuse: 49. minutil sekkus mängu Joao Pedro. Mängust lahkus Frank Liivak, kellele vilistati antud mängu esimese poolaja 22. minutil kollane kaart. Ka teisel poolajal domineeris mängu selgelt kodumeeskond, kuid väravat ei suudetud ühelgi korral sahistada. Enim häid võimalusi teenis FCI Levadia poolkaitsja Richie Musaba, kelle värava poole saadetud palli õnnestus Matrossovil mitmel korral edukalt tõrjuda.

Hooaja viies viik tähendas FCI Levadia jaoks sel hooajal neljandat mängu, kus meeskond ei skoorinud terve mängu jooksul mitte ühtegi väravat. Nimelt on sel hooajal nii mängitud FC Flora vastu, kui neile kaotati 1:0. Samuti on FC Nõmme Kalju ning FC Kuressaarega mängitud 0:0 viiki.

FCI Levadia ning JK Narva Transi eelmised kaks omavahelist mängu on lõppenud seisudega 6:0 ning 1:2. Mõlemast kohtumisest on korjanud kolm punkti FCI Levadia. Juba sel laupäeval kohtuvad FCI Levadia ning JK Narva Trans taas, kui peetakse Premium liiga 31. vooru kohtumine Narvas.

5. oktoobril toimuvale võõrsil mängule väljub ka fännibuss – kell 10:30 A. Le Coq Arenalt. Premium liiga hooaja lõpuni on vaid kuus kohtumist pidada. Toetame omasid lõpusirgel! Fännibussiga liitumiseks võta ühendust kogukonnajuhti Lauri Väljaga!