FCI Levadia võitis 2:1 Nõmme Kaljut!

FCI Levadia alistas Premium liiga 15. vooru kohtumises Nõmme Kaljut 2:1!

FCI Levadia alustas A.Le Coq Arena kodumänge kena võiduga Nõmme Kalju üle. Kohe esimesel poolajal oli näha, et rohesärgid tulevad täna hingestatult mängima. Esimene värav ei pidanud ennast väga kaua ootama, kui Ernest Agyiri antud karistuslöögi järel sai hästi löögile Edgar Tur, kelle jaoks oli see esimene värav FCI Levadia särgis Premium Liigas, seis 1:0!

Rohesärgid jätkasid ründamist ning Kaljul väga suuri võimalusi esimesel poolajal ei tekkinud. Karl Andre Vallneri värav oli tänu meeskonna heale tööle hästi kinni pandud. Teisena lõi värava Ilya Markovskyi, kes sai söödu German Šleinilt jala peale ning lahendas kenasti olukorra väravaks, seis 2:0! Tema jaoks oli see samuti esimeseks väravaks FCI Levadia särgis Premium Liigas. Esimene poolaeg lõppes 2:0 seisuga.

Teisel poolajal aktiveerus Nõmme Kalju rohkem, kuid FCI Levadia hoidis asjad kaitses korras kuni 54. minutini. Siis lõi Nõmme Kalju ühe värava tagasi, kui täpne oli Aleksandr Volkov, kes sai õnnelikult palli jala peale nõmmekate pealöögist ning suunas palli Vallneri valvatavasse väravasse, seis 2:1. Selliselt kohtumine ka lõppes ja FCI Levadia kirjutab tabelisse taas kolm punkti!

28. mail kell 14.30 A. Le Coq Arenal

Tallinna FCI Levadia – Nõmme FC Kalju 2:1 (2:0)
18. Edgar Tur, 31. Ilja Markovskõi – 54. Aleksandr Volkov

Väravasöödud: 18. x, 31. x – 54. Giannis Tsivelekidis
Hoiatused: 28. Ioan Yakovlev, 69. Rasmus Peetson, 90+2. Edgar Tur – 43. Alex Matthias Tamm, 45+1. German Šlein, 68., 70. Ilja Antonov, 82. Henri Järvelaid
AVAR: Petteri Schultz

FCI Levadia: Karl Andre Vallner, Edgar Tur, Rasmus Peetson, Bourama Fomba, Michael Schjönning-Larsen, Mihkel Ainsalu, Til Mavretic, Ilja Markovskõi (80. Aleksandr Zakarljuka), Ioan Yakovlev (65. Murad Velijev), Ernest Agyiri, Guy Merlin Mollo Bessala (87. Nikita Vassiljev).
Varus: Oliver Ani, Heitor dos Santos, Henri Käblik, Murad Velijev, Henri Välja, Aleksandr Zakarljuka, Nikita Vassiljev, Patrik Kristal, Daniel Luts.

Kalju: Henri Perk, Maksim Podholjuzin (90+1. Djibril Dianessy), Yohan Mannone, Giannis Tsivelekidis, Henri Järvelaid, Ilja Antonov, German Šlein (46. Nikita Komissarov), Igor Subbotin (81. Maksim Gussev), Pavel Marin (57. Kaspar Paur), Aleksandr Volkov (57. Promise David), Alex Matthias Tamm.
Varus: Marko Meerits, Artur Šarnin, Vladimir Avilov, Promise David, Djibril Dianessy, Nikita Komissarov, Kaspar Paur, Maksim Gussev, Anton Eerola.

FCI Levadia järgmine kohtumine ootab ees 06.06, kui Saaremaal kohtume FC Kuressaarega. Kohtumine Kuressaare linnastaadionil algab 18:00.

FCI Levadia järgmine kodumäng on 11.06, vastaseks Tallinna JK Kalev. Piletid selle mängule ilmuvad müüki õigepea!