FCI Levadia mängis 0:0 viiki Pärnu JK Vaprusega

FCI Levadia mängis teist korda sel Premium liiga hooajal 0:0 viiki Pärnu JK Vaprusega.

Pärnu Rannastaadionil peetud mängus alustas FCI Levadia hästi mängu, kuid kahjuks jäeti võimalused kasutamata. Nii Agyiri kui Vassiljev olid esimesel poolajal korra ohtlikud aga Pärnu kaitsjad ning väravavaht olid tasemel.

Teise poolaja 76. minutil tõmmati nurgalöögi ajal meie kapten Rasmus Peetson jõuliselt pikali ning kohtunik otsustas penalti määrata. Kahjuks lõi Ernest Agyiri palli latti ning väravat ei sündinud. FCI Levadia surus küll lõpuni, kuid pärnakad olid kaitses nii tugevasti ees, et väravat ei suudetudki üles leida.

FCI Levadia jääb nüüd liider FC Florast 4 punkti kaugusele, kui 14. vooru on mängitud Premium Liigas.

FCI Levadia järgmine kohtumine on 28.05, kui kodumängus kohtume Nõmme Kalju FC-ga. Kohtumine A.Le Coq Arenal algab 14:30. Väravad avatakse tund enne kohtumist.