FCI Levadia leppis Tartus 2:2 viiki Tammekaga

FCI Levadia mängis võõrsil Premium liiga 13.vooru kohtumises Tartu JK Tammekaga 2:2 viiki ning andis FC Florale liidrikoha.

FCI Levadia alustas mängu Tartus väga hästi, kui juba 9. minutil oli täpne Nikita Vassiljev. Kahjuks loovutati siis initsiatiiv ning tartlased lasti mängu rohkem sisse. Tammeka lõi 1:1 viigivärava 20. minutil ning siis 32. minutil kohe 2:1 juhtvärava. Esimene poolaeg lõppes 2:1 kaotusseisus FCI Levadia jaoks.

Poolajal tegi peatreener Curro Torres meeste peale kõvat häält ning teisele poolajale tuldi teravamalt peale. 67. minutil lõi Ernest Agyiri tsenderdusest peaga värava vigastuspausilt naasnud Rasmus Peetson, kelle jaoks oli see esimene värav sel aastal Premium Liigas. Kahjuks ei suutnud meie mehed rohkem väravate näol lisa tuua ning seis lõppeski 2:2 viigiga.

21. mail kell 14.30 Tartu Tamme staadionil

Tartu JK Tammeka – Tallinna FCI Levadia 2:2 (2:1)
20. Herman Pedmanson, 32. Kevin Anderson – 9. Nikita Vassiljev, 67. Rasmus Peetson

Väravasöödud: 20. Patrick Genro Veelma, 32. Artur Uljanov – 9. Michael Schjönning-Larsen, 67. Ernest Agyiri
Hoiatused: 77. Dominic Laaneots – 26. Curro Torres (peatreener), 26. Til Mavretic, 86. Rasmus Peetson
Mänguolud: +20, päikesepaisteline tuuline ilm, muruväljak heas seisukorras
Pealtvaatajaid: 271Peakohtunik: Karl Koppel
Abikohtunikud: Riivo Stolts, Petteri Schultz
Neljas kohtunik: Richard Toom
VAR: Jagnar Jakobson
AVAR: Jaan Roos

Tammeka: Richard Aland, Tanel Tammik, Kevin Anderson, Rasmus Kallas, Sander Puri, Reio Laabus, Herman Pedmanson Taijo Teniste, Artur Uljanov (58. Kevin Mätas), Dominic Laaneots, Patrick Genro Veelma.
Varus: Carl Kaiser Kiidjärv, Georg Lani, Carl Robert Mägimets, Kevin Mätas, Giacomo Uggeri, Devid Lehter, Kevin Burov, Mihkel Sepp.

FCI Levadia: Karl Andre Vallner, Michael Schjönning-Larsen, Bourama Fomba, Heitor dos Santos (61. Rasmus Peetson), Edgar Tur (76. Murad Velijev), Mihkel Ainsalu, Til Mavretic (76. Ioan Yakovlev), Nikita Vassiljev (82. Henri Välja), Aleksandr Zakarljuka (61. Ilja Markovskõi), Ernest Agyiri, Mollo Bessala.
Varus: Oliver Ani, Rasmus Peetson, Ioan Yakovlev, Henri Käblik, Murad Velijev, Artur Sakarias, Henri Välja, Patrik Kristal, Ilja Markovskõi.

FCI Levadiat ootab aga juba kolmapäeval ees võõrsilmäng Pärnu JK Vaprusega. Kohtumine Pärnu Rannastaadionil algab 19:00. Kohtumisest teeb otseülekande ETV2.

FCI Levadia järgmine kodumäng ootab aga ees tuleval pühapäeval, kui esimeses A.Le Coq Arena mängus kohtume Nõmme Kaljuga. Kohtumine 28. mail algab 14:30. Kohtumisest teeb otseülekande ETV2. Sooduspiletid kohtumisele leiad Piletitaskust: https://www.piletitasku.ee/et/event/2234

Kohtumisele on välja pandud väga magusad auhinnad niiet tasub tulla staadionile kogu perega! Kohtumiseni pühapäeval A.Le Coq Arenal!