FCI Levadia sai Premium liigas esimese kaotuse

FCI Levadia kaotas laupäeval 2:1 võõrsil Harju Jalgpalliklubi Laagrile viimase üleminuti väravast.

FCI Levadia alustas mängu väga aktiivselt ning asus väravat jahtima kohe algusest. Esimene ei pidanudki ennast kaua ootama, kui 11.minutil lõi Nikita Vassiljev kaugelt pealt ning Harju väravavaht tõrjus löögi oskuslikult Ernest Agyirile, kes selle peaga sisse koksas, seis 1:0! Tundus, et kõik jookseb plaanipäraselt levadialaste jaoks, kuid mängu üks olulisemaid ja muutavaid momente tekkis teise poolaja alguses, kui 52. minutil sai Harju mängija meie kaitseliini taha jooksma ning Yakovlev oli sunnitud ründaja maha võtma. Viga tundus olevat väljaspool kasti, kuid kohtunik otsustas ikkagi anda Harjule penalti. Harju lõi penalti sisse, seis 1:1.

Teine eksimus kohtunike poolt tuli aga mängu 92. minutil, kui kastis toimunud tormilise ründamise ajal tehti julm viga Felipe Felicio vastu, kes suurtes valudes maha jäi. Kohtunik nägi viga hoopis Feliciol ning andis karistuslöögi Harjule. Felipe Felicio viidi koheselt peale mängu kiirabiga haiglasse, kus esialgsed uuringud näitasid mõra jalalabas/hüppeliigeses. Harju sai meie mängijatele tugevalt sissesõitmistest ja kohtuniku vile vaikimisest aina indu juurde ning lõid 90+7 üleminutil võiduvärava, seis 2:1.

FCI Levadia järgmine kohtumine ootab ees juba laupäeval, kui võõrsil Narvas, Fama kunstmuruväljakul mängime Narva Transiga. Kohtumine Narvas algab 17:00.

FCI Levadia järgmine kodumäng toimub aga 28.05, kui esimeses selle hooaja A.Le Coq Arena kodumängus võõrustame Nõmme Kalju FC võistkonda. Kohtumine algab 14:30. Otseülekanne ETV2s.