FCI Levadia alistas mängu lõpuminutitel Nõmme Kalju 1:0!

FCI Levadia võttis eile Premium liiga 9. vooru kohtumises 1:0 Nõmme Kalju võistkonda ja jätkab liidrina!

Levadialased alustasid esimest poolaega veidi uniselt ning esimesed ärevust tekitavad olukorrad olid meie värava all. Kohtumise 22. minutil oli esimese poolaja kõige suurem võimalus Kaljul, kui värava eest lõi Komissarov posti. Mõningad võimalused olid ka levadialastel, kuid pall ei tahtnud võrku esimesel poolajal minna. Poolajal mindigi 0:0 viigiseisul.

Teise poolaja alguses oli Kaljul küll üks võimalus veel, kuid oma selle hooaja kuuenda nullimängu teinud Karl Andre Vallner oli tasemel. Aina rohkem ja rohkem hakkasid aga meie mehed mängu saama ning olukordi tekitama. Värava tuli aga 86. minutil, kui Ernest Agyiri andis suurepärase nurgalöögi ja värava ees jäeti täiesti valveta Mali keskkaitsja Bourama Fomba, kes suunas neljalt meetrilt palli ilusti võrku, seis 1:0! Just nii see mäng lõppeski ning FCI Levadia sai uuesti võidurõõmu nautida! Kolm punkti tabelis ja liidrikoht pärast esimest mängude ringi.

Protokoll:

29. aprillil kell 19.30 Sportland Arenal

Nõmme Kalju FC – Tallinna FCI Levadia  0:1 (0:0)

AVAR: Riivo Stolts

Kalju: Henri Perk, Giannis Tsivelekidis, Maksim Podholjuzin, Yohan Mannone, German Šlein, Ilja Antonov, Nikita Komissarov (68. Kaspar Paur), Djibril Dianessy (62. Olivier Rommens), Pavel Marin, Igor Subbotin, Aleksandr Volkov (82. Promise David).
Varus: Marko Meerits, Artur Šarnin, Promise David, Kaspar Paur, Maksim Gussev, Kristjan Rattasepp, Olivier Rommens, Mihhail Babitšev, Henri Järvelaid.

Levadia: Karl Andre Vallner, Casper Nicolas Lugtmeijer (46. Ioan Yakovlev), Bourama Fomba, Heitor, Edgar Tur (81. Artur Sakarias), Til Mavretic (62. Nikita Vassiljev), Mihkel Ainsalu, Aleksandr Zakarljuka, Murad Velijev (62. Mollo), Ernest Agyiri (89. Henri Välja), Felipe Felicio.
Varus: Oliver Ani, Ioan Yakovlev, Mollo, Artur Sakarias, Henri Välja, Aleksander Filatov, Nikita Vassiljev, Artur Voilenko, Patrik Kristal.

Kaua ei saa aga meeskond tiheda graafiku tõttu puhata, sest juba kolmapäeval peavad mehed võtma Paide Linnameeskonna vastu revanši (FCI Levadia mängis võõrsil 18.04 lõpu eel võidu maha Paide Linnameeskonna vastu, 1:1). Kuidas jääb kohtumine tuleval kolmapäeval, seda näitab kolmapäev. Kindel on see, et meeskond mängib paremini, kui tribüünidel on omad toetamas!

Tule kolmapäeval kindlasti staadionile, kohtumine Paide Linnameeskonna vastu algab 19:00. Kohtumisele oleme välja pannud vingeid auhindu, niiet tule kindlasti kohale!