FCI Levadia purustas Premium Liigas nii Harju väravavõrgud kui ka publikurekordi!

FCI Levadia alistas laupäeval toimunud Premium Liiga kohtumises koduväljakul Harju JK Laagri 6-1!

Laupäevasele FCI Levadia kodumängule kogunes selle hooaja Premium Liiga rekordpublik – 831 pealtvaataja ees rulliti lahti paljuväravaline kohtumine. Kohtumine algas tuliselt juba kohe mängu alguses, kui FCI Levadia läks Ernest Agyiri ilusast väravast 1:0 juhtima.

Teist väravat ei pidanud väga kaua ootama, kui juba 13. minutil oli täpne kolmanda korda sel hooajal – Mollo, seis 2:0. Harju lõi küll viis minutit hiljem ühe värava tagasi, kui värava lõi Taaniel Usta, seis 2:1.

FCI Levadia jätkas suure publiku toel väravate löömist, kui uuesti oli täpne Mollo, seis 3:1. Ernest Agyiri võeti karistusalas maha ning lööma asus Felipe Felicio. Kahjuks tõrjus Harju väravavaht Baturins Felipe kehva löögi. Esimene poolaeg lõppes 3:1 FCI Levadia juhtimisel.

Teisele poolajale tulid FCI Levadia mehed veel suurema innuga, kui Ernest Agyiri teenis juba kohtumise teise penalti. Seekord asus mees ise lööma ning lõi penalti kindlalt sisse, seis 4:1.

Tundus, et mäng on juba tehtud, kuid FCI Levadia meeste energia ei raugenud. Vahetusest sekkunud Nikita Vassiljev lõi ilusa löögiga oma Premium Liiga esimese värava, seis 5:1.

Lõppsõna ütles Bourama Fomba, kui Henri Välja nurgalöögi suunas peaga sisse, seis 6:1.

SUUR-SUUR AITÄH kõigile pealtvaatajatele, kes tulid laupäeval kohtumist staadionile vaatama ning aitasid kaasa Premium Liiga selle aasta publikurekordile – 831 pealtvaatajat!

FCI Levadia järgmine kohtumine ootab ees juba sellel teisipäeval, kui võõrsilmängus kohtume Paide Linnameeskonnaga. Kohtumine Paides algab 18:00. Otseülekanne Soccernet.ee kanalil.

FCI Levadia järgmine kodumäng ootab ees 3.05, kui Sportland Arenal kohtume Paide Linnameeskonnaga. Kohtumine algab 19:00. Pileti ilmuvad Piletitaskusse õigepea!

Protokoll:

15. aprillil kell 17.00 Sportland Arenal

Tallinna FCI Levadia – Harju JK Laagri  6:1 (3:1)
4., 53. pen. Ernest Agyiri, 13., 20. Mollo Bessala, 69. Nikita Vassiljev, 83. Bourama Fomba – 18. Taaniel Usta

Realiseerimata penalti: 26. Felipe Felicio (Baturins tõrjus)
Väravasöödud: 4., 13. Edgar Tur, 20. Michael Schjönning-Larsen, 53., 69. x, 83. Henri Välja – 18. x
Hoiatused: 27. Edgar Tur – 51. Roman Sobtšenko, 52. Jako Kariste, 74. Mark Edur
Mänguolud: +11, päikesepaisteline ilm, kunstmuru heas seisukorras