FCI Levadia U21 võitis TJK Legioni ja jätkab Esiliiga liidrina

FCI Levadia U21 alistas laupäeval Esiliiga kohtumises TJK Legioni 2:1 ja jätkab Esiliiga liidrina.

FCI Levadia U21 jätkab Esiliigas võidutsemist, sest laupäeval alistasti Legioni võistkond 2:1. Kuigi levadialased jäid alguses 1:0 kaotusseisu, siis 68.minutil oldi täpne esimest korda, kui värava lõi Alex Dunitš. Meeskond surus järjepanu edasi ning 82. minutil teeniti penalt, mille lõi sisse Maksimilian Skvortsov, seis 2:1. Sellisel seisul mäng lõppeski ning FCI Levadia U21 jätkab hooaega täiseduga.

FCI Levadia on nüüd viiest mängus kogunud maksimaalsed punktid, olles kogunud viiest mängust 15. punkti.

FCI Levadia U21 järgmine kohtumine ootab ees juba järgmisel esmaspäeval, 17.04 kui kodumängus võõrustame esimest korda sel aastal FC Flora U21 võistkonda. Kohtumine Maarjamäe staadionil algab 19:00. Pilet kohtumisele maksab kohapeal kassast 3€. Võimalus maksta nii kaardiga kui sulas.

TJK Legion – FCI Levadia U21 (1:2)