FCI Levadia alistas Premium Liigas Kuressaare kindlalt

FCI Levadia võttis Premium Liiga 5. vooru kohtumises kindla 4:1 võidu FC Kuressaare üle.

FCI Levadia jätkab Premium liigas võidutsemist, kui koduväljakul alistati kindlalt FC Kuresaare. Mäng algas väga hästi FCI Levadia poolt, kui meeskond sai mängu kohe käima. Juba 2. minutil oli täpne esimest korda sel aastal Premium Liigas Felipe Felicio, kui suunas Mihkel Ainsalu söödu Kuressaare väravasse, seis 1:0.

Järgmisena oli aktsioonis head hoogu näitav ghanalane Ernest Agyiri, kes sai Ainsalult peaga söödu ning otsustas siis minna oma teed ning võtta kõik Kuressaare kaitsjad ette. Tasus asi ära, sest Agyiri mängis mööda kõigist ning lükkas palli võrku, seis 2:0.

Kolmanda palli lõi ilusa kombinatsiooniga võrku Bourama Fomba, kelle jaoks oli see samuti esimeseks väravaks Premium liigas 2023. aastal, seis 3:0.

Esimese poolaja lõpus lõid saarlased küll ühe värava tagasi, kui täpne oli Männilaan, seis 3:1.

Teisel poolajal tulid rohesärgid aga veel suurema innuga peale, kui järjekordsest Ainsalu söödust oli täpne vahetusest sekkunud Mollo, seis 4:1. Sellisel seisul mäng lõppes ning rohesärgid said rõõmustada, sest järjekordsed kolm võidupunkti oli toodud tabelisse. Sellega tõusis FCI Levadia jagama 1-2. kohta, olles kogunud neljast mängust 10 punkti, täpselt nagu FC Flora.

FCI Levadia järgmine kohtumine ootab ees juba tuleval pühapäeval, kui võõrsilmängus kohtume Tallinna JK Kaleviga. Too kohtumine algab 19:00, otsepilt Soccernet TVst.

FCI Levadia järgmine kodumäng ootab aga ees 15.04, vastaseks Esiliigast tõusnud Harju JK Laagri. Kohtumine Sportland Arenal algab 17:00.