FCI Levadia võttis Premium liigas esimese võidu!

FCI Levadia võitis kolmapäeval kodumängus Tartu JK Tammekat 3:0.

Esindusvõistkond suutis kohe esimesel poolajal asjad enam-vähem selgeks teha, kui kõigepealt mindi 1:0 juhtima Mihkel Ainsalu väravast, kes realiseeris Murad Velijevi hea söödu. Tegemist oli Mihkel Ainsalu esimese väravaga FCI Levadia särgis. Head mängu näidanud Ernest Agyiri oli täpne järgmisena, lüües umbes 25 meetrilt palli alla nurka, seis 2:0. Esimesel poolajal rohkem väravaid ei löödud.

Teisel poolajal tuli vahetusest sisse Mollo, kes lõi samuti oma debüütvärava FCI Levadia särgis, kui realiseeris Daniel Lutsu söödu. 3:0 seisul kohtumine lõppeski.

Protokoll:

15. märtsil kell 18.00 Sportland Arenal

Tallinna FCI Levadia – JK Tartu Tammeka  3:0 (2:0)

AVAR: Jaan Roos

FCI Levadia: Karl Andre Vallner, Edgar Tur, Heitor dos Santos, Vuk Latinovic, Michael Schjönning-Larsen, Nikita Vassiljev (66. Daniel Luts), Ernest Agyiri (73. Mollo), Til Mavretic, Mihkel Ainsalu, Murad Velijev (73. Henri Välja), Felipe Felicio (86. Patrik Kristal).
Varus: Oliver Ani, Henri Käblik, Mollo, Henri Välja, Aleksandr Zakarljuka, Artur Voilenko, Casper Nicolas Lugtmeijer, Patrik Kristal, Daniel Luts.

Tammeka: Richard Aland, Rasmus Kallas, Eugenio Bracelli, Tanel Tammik, Taijo Teniste, Reio Laabus, Tanel Lang, Sander Puri (81. Carl Robert Mägimets), Dominic Laaneots, Patrick Genro Veelma, Kevin Mätas (46. Giacomo Uggeri).
Varus: Carl Kaiser Kiidjärv, Carl Robert Mägimets, Giacomo Uggeri, Devid Lehter, Herman Pedmanson, Kevin Burov, Mihkel Sepp, Kevin Anderson.

FCI Levadia järgmine Premium Liiga kohtumine toimub võõrsil, kui laupäeval mängime Narva Transi vastu. Kohtumine Fama kunstmurustaadionil algab 17:00. Otseülekande teeb jalgpall.ee.

FCI Levadia järgmine kodumäng toimub pärast koondisepausi, kui 2. aprillil kohtume Sportland Arenal FC Kuressaarega. Kohtumine algab 19:00.