FCI Levadia U21 jätkab paugutamist Esiliigas!

FCI Levadia duubelvõistkond võõrustas eile Raplamaa jalgpallihallis Elva FC võistkonda ning võitis kohtumise 5:1.

Seoses kehvade ilmastikuolude tõttu oli sunnitud FCI Levadia U21 oma teist Esiliiga kohtumist pidada Rapla Jalgpallihallis. Kohtumine algas rohesärkidele väga hästi kui esimesena lõi värava Nikita Grankin, 20. minutil. Seejärel lõi iluvärava karistuslöögist Aleksandr Filatov, seis 2:0. Juba 33. minutil läks Artur Sakarias teist penaltit lööma (esimese Elva väravavaht tõrjus), kuid teisel korral suutis Sakarias väravavahi ülemängida ning lõi seisuks 3:0. Teisel poolajal jätkasid noored Elva värava suunas ründamist, mis sa ka ilusa tasu 53. minutil, kui värava lõi Maksim Laskov. Nikita Grankin oli teist korda täpne 66. minutil, tehes seisuks 5:0. Mängu lõpus sai Elva ka auvärava, kui täpne oli Ekke lõbu, mäng lõppes FCI Levadia 5:1 võiduga.

FCI Levadia U21 peab järgmist kodumängu juba tuleval pühapäeval, kui Maarjamäel võõrustame Tabsalu JK-d. Kohtumine algab 12:30.

FCI Levadia duubelvõistkond jagab Esiliigas hetkel esimest kohta Viimsi Jalgpall, olles võitnud kahest mänguks kaks.