FCI Levadia U21 alustas hooaega võidukalt

FCI Levadia duubelvõistkond alustas täna Esiliiga hooaega, kui võttis 4:0 võidu Ida-Virumaa FC Alliance vastu.

Duubelvõistkond oli sunnitud mängima tänase Esiliiga kohtumise EJL sisehallis, kuna ilmastikuolud ei lasknud kohtumist läbi viia kodusel Maarjamäe kunstmuruväljakul.

Kohtumine algas mõlemalt poolt küllaldki aeglaselt, kuid esimesena lõi värava penaltipunktilt Artur Sakarias, seis 1:0. Patrik Kristal oli täpne 41. minutil kui sai kaugelt löögile ning Alliance’i väravavaht ei olnud tasemel, seis 2:0. Teist poolaega tempokalt alustanud rohesärgid olid täpsed uuesti 49. minutil, kui värava sai kirja Ilja Markovskyy, seis 3:0. Kohtumise viimase värava lõi 78. minutil Maksimilian Skvortsov.

FCI Levadia peaks uuesti võistlustules olema 13. märtsil FC Elva vastu võõrsil, kuid arvestades Eesti kliimat siis on oht, et kohtumine lükatakse halva ilma tõttu edasi.

9. märtsil kell 18.00 EJL-i jalgpallihallis

Tallinna FCI Levadia U21 – Ida-Virumaa FC Alliance 4:0 (2:0)25. pen. Artur Sakarias, 41. Patrik Kristal, 49. Ilja Markovskõi, 78. Maksimilian Skvortsov