FCI Levadia alustas hooaega 0:0 viigiga Pärnu JK Vapruse vastu

FCI Levadia esindusvõistkond mängis pühapäeval oma esimese Premium Liiga kohtumise 0:0 viiki Pärnu JK Vaprusega.

Meeskond alustas mängu küllaltki uniselt ning esimesel poolajal väga head väravavõimalust ei tekkinud. Esimesena olid tõeliselt ohtlikud esimese poolaja lõpus hoopis Pärnu mängijad, kuid väravasuul seisnud Karl Andre Vallner tegi kaks väga head tõrjet, mis päästis meeskonda “garderoobi väravast”. Teisel poolajal võttis FCI Levadia rünnaku veidi paremini üles, ning siis hakkasid esimesed ohtlikud momendid tekkima. Ernest Agyiri tuli vahetusest sisse ning pani pärnakad surve alla, pääses korra löögile, kuid Pärnu väravavaht oli tasemel. Kohtumine lõppeski ilma väravateta viigiga.

FCI Levadia peab juba kolmapäeval järgmise kohtumise, kui võõrsil kohtume Paide Linnameeskonnaga. Kohtumine Paide kunstmuruväljakul algab 18:00. Kohtumisest teeb otseülekande Soccernet.ee

FCI Levadia järgmine kodumäng ootab ees juba pühapäeval, kui Sportland Arenal kohtume Tartu JK Tammekaga. Kohtumine algab 17:00.