FCI Levadia kaotas Ukraina kõrgliigaklubile NK Veres 1:3

FCI Levadia mängis reedel oma viimase BGV Winter Cupi kohtumise ja pidi vastu võtma kaotuse Ukraina kõrgliigaklubilt NK Veres.

Esimene poolaeg olid seekord valgetes särkides mänginud Levadialastele nii tõusude kui mõõnadega. Esimese värava lõid vastased, kui vabalt sai karistusalas löögile Šestakov, seis 0:1. Ei läinud väga kaua aega, kui Levadialased teenisid Ernest Agyiri abiga penalti. Selle realiseeris kindlalt brassiillane Felipe Felicio, seis 1:1. Paar minutit hiljem tegi aga vastase ründajale kastis vea Karl Andre Vallner ning ukrainlased olid uuesti 1:2 ees, kui penalti realiseeris Kutšerov.

Teisel poolajal lõid vastased kahjuks aga veel ennast ette, kui Dahnovski sai kastis löögile, seis 1:3. Viimased 30. minutit mängisid levadialased aga ühemehelises vähemuses, sest punase kaardi teenis Til Mavretič.

FCI Levadiat ootab 23. veebruaril ees veel üks sõpruskohtumine Türgi klubiga ning 26. veebruaril Riga FC vastu.

FCI Levadia lendab Türgis tagasi 26. veebruaril, et olla valmis 5.märtsil algavaks Premium Liiga kohtumiseks Pärnu JK Vapruse vastu.

Rivne Veres – Tallinna FCI Levadia  3:1 (2:1)
27. Mihhailo Šestakov, 37. pen. Valeri Kutšerov, 51. Vitali Dahnovski – 35. pen. Felipe Felicio

Eemaldamine: 61. Til Mavretic (Levadia)

Levadia: Karl Andre Vallner, Casper Nicolas Lugtmeijer (46. Michael Schjönning-Larsen), Bourama Fomba (74. Vukašin Latinovic), Heitor, Rasmus Peetson, Nikita Vassiljev (63. Artur Sakarias), Til Mavretic, Henri Välja (63. Murad Velijev), Ernest Agyiri (63. Edgar Tur), Ioan Yakovlev, Felipe Felicio (63. Henri Käblik).
Varus: Oliver Ani, Dmitri Pjatajev, Edgar Tur, Vukašin Latinovic, Michael Schjönning-Larsen, Mihkel Ainsalu, Daniel Luts, Mollo Bessala, Patrik Kristal, Henri Käblik, Artur Sakarias, Murad Velijev.