FCI Levadia mängis Türgis oma kolmanda sõpruskohtumise 0:0 viiki

FCI Levadia esindusvõistkond mängis Türgis oma teise BGV Winter Cupi kohtumise 0:0 viiki Ukraina esiliigaklubi FC Polissyaga, kuid pidi penaltiseeria järel leppima 4:5 kaotusega.

FCI Levadia kohtus teisipäeva õhtul Ukraina esiliigaklubi FC Polissyaga, BGV turniiri teises kohtumises. Kohtumine algas küllaltki luuravalt mõlemalt poolt ning võimalusi oli esimesel poolajal üpriski vähe. Teisel poolajal sekkusid vahetusest mõningad mängijad ning rohesärkide mäng läks ründavamaks. Esimese väga hea võimaluse tekitas vahetusest sekkunud Ioan Yakovlev, kes sööstis kaitsjatest vasakult äärelt mööda ning andis hea palli värava ette, kuid Agyiri pallini ei jõudnud.

Mäng lõppes 0:0 viigiseisul ning turniiri reeglite järgi mindi lööma penalteid. Esimesena asusid lööma levadialased ning alles hiljuti liitunud Henri Välja, kes palli ka võrku lõi. Teisena Levadia poolt lööma tulnud Yakovlev suutis samuti penaltipunktilt täpne olla. Kolmanda lööma tulnud Larseni penalti tõrjus kahjuks aga Polissya väravavaht. Neljandana tuli lööma Velijev, kes penalti kindlalt realiseeris. Viimasena tuli lööma Peetson, kes samuti penalti sisse lõi, kuid kahjuks ei suutnud Oliver Ani ühtegi penaltit tõrjuda ning ukrainlased võitsid penaltiseeria 5:4.

FCI Levadia kohtumised Türgis:

FCI Levadia – NK Veres (Ukraina) 17.02, kl 19:30 – BGV turniir (otsepildis YouTube kanalil)

FCI Levadia – Riga FC (Läti) 25.02 – sõpruskohtumine

FCI Levadia algkoosseis: Oliver Ani, Michael Schjönning-Larsen, Vukašin Latinovic, Heitor Marinho dos Santos, Edgar Tur, Nikita Vassiljev (62. Henri Välja), Mollo Bessala (62. Ioan Jakovlev), Mihkel Ainsalu (72. Rasmus Peetson), Til Mavretic, Ernest Agyiri (87. Murad Velijev), Felipe Felicio (87. Henri Käblik).