Teisel poolajal ärganud FCI Levadia võttis BGV turniiril vastu napi kaotuse Vorskla Poltova vastu

FCI Levadia mängis täna Türgis oma teise kontrollkohtumise Ukraina kõrgliiga võistkonna Vorskla Poltovaga ning pidi esimese BGV Winter Cup-i kohtumises leppima 3:2 kaotusega.

Esimene poolaeg oli rohesärkide jaoks täiesti ebaõnnestunud, sest juba 13. minutil läksid vastased Vuk Latinovici omaväravast 1:0 juhtima. Esimese poolaja lõpp muutus rohesärkidele veel jubedamaks, kui ukrainalsed lõid 40′ ja 45+1′ minutitel veel kaks väravat. Poolajale mindi 3:0 kaotusseisus.

Poolajal peatreener Curro Torrese ja treenerite staffi poolt edasi antud juhtnöörid muutsid mängu silmnähtavalt, sest juba 61′ minutil oli Ernest Agyiri söödust täpne brassiillane Felipe Felicio, kes lõi seisuks 3:1. Väravast palju indu saanud rohesärgid asusid nüüd juba aina rohkem ukrainlaste väravat ründama ning 64′ minutil oli testitava Mollo heast eeltööst värava ees üksi vaba uuesti Felipe Felico, kes lõi seisuks 3:2. Korraliku turmtule vastaste väravale peale pannud levadialased ei jätnud jonni ning jätkasid ründamist. Lõpu eel mitut head võimalust omanud rohesärgid lõid korra ka Mollo tugevast löögist latti, kuid kahjuks jätkuolukorrast ei saadud väravale pihta. Mängu lõppseisuks jäigi 3:2.

FCI Levadia jätkab BGV Winter Cupi mängudega juba tuleval teisipäeval, kui mängitakse järgmine matš Ukraina esiliigaklubi Žõtomõri Polissjaga. Kohtumine algab Eesti aja järgi 18:30. Kohtumisest teeb YouTube’i otseülekande turniirikorraldaja BGV grupp.