FCI Levadia pidi leppima napi kaotusega Gruusia meistrilt

FCI Levadia pidi Türgis leppima napi 1:0 kaotusega Gruusia mulluse meistri Dinamo Tbilisiga. Kohtumine tuulises Türgis algas küllaltki tempokalt, kuid esimene poolaeg lõppes 0:0 seisul. Teisel poolajal tegid mõlemad meeskonnad palju vahetusi ning Gruusia meistrid said 79. minutil õnnetust väravast 1:0 juhtima. Kuigi Levadialased omasid mõningaid võimalusi, lõppes mäng 1:0 kaotusega.

FCI Levadia alustab reedel juba aga BGV Winter Cup-i esimese mänguga, kui Atlantic staadionil kohtutatakse Ukraina kõrgliigaklubi Poltava Vorsklaga. Kohtumine algab 18:30, Eesti aja järgi. Mängust tehakse ka otseülekande YouTube kanalil. Täpsema info ülekande kohta anname teada meie sotsiaalmeedia kanalitel.