FCI Levadia mängis Taliturniiril 1-1 viiki Paidega

FCI Levadia esindusvõistkond mängis Taliturniiri neljandas kohtumises 1-1 viiki Paide Linnameeskonnaga.

Rohesärgid jäid esimesel poolajal 0:1 kaotusseisu, kui paidekate poolt lõi värava Robi Saarma. Teist poolaega alustas FCI Levadia tempokamalt ning Daniel Lutsu 47. minuti väravast toodi tabloole mänguseisuks 1:1. Mõningaid võimalusi omanud FCI Levadia ei suutnud kahjuks rohkem väravaid lüüa ning mäng lõppeski 1:1 viigiseisul.

FCI Levadiat näeb Eestis uuesti palliplatsil 5. märtsil, kui Premium Liiga avamängus kohtume Pärnu JK Vaprusega.

Levadialased jätkavad nüüd hooajaks ettevalmistust Türgi treeninglaagris, kust tullakse tagasi 26. veebruaril. Info vastaste ning mängude kohta anname teada lähiajal!