FCI Levadia alistas Taliturniiri kohtumises Tartu Tammeka 4:1

FCI Levadia esindusvõistkond kohtus eile Taliturniiri kolmandas kohtumises Viljandi jalgpallihallis Tartu JK Tammekaga ning võitis kohtumise 4:1.

Atletico Mineirost laenulepingu alusel liitunud Felipe Felicio jätkas sealt, kus ta eelmine mäng lõpetas, ehk lõi kohe esimesel poolajal kaks vastuseta väravat Tartu Tammeka võrku. Esimene värava lõi Felipe Felicio juba 9. minutil kui ilusa eeltöö tegid Murad Velijev ning Karl Rudolf Õigus. Teine värav ei lasknud ennast kaua oodata, kui juba 21. minutil oli Felipe uuesti üks-ühele tänud Murad Velijevi ning Henri Välja heast koostööst ning Tartu väravat valvanud Richard Alandiga, seis 2:0.

Teisel poolajal tehti palju vahetusi, kuid Levadia mehed jätkasid tormtuld Tammeka värava suunas. Kolmas värav tuli Ioan Yakovlevi heast eeltööst ning eelmise hooaja resultatiivseim mängija Zakaria Beglarishvili pani vasaku jalaga palli üles nurka 64. minutil, seis 3:0. 77. minutil lõi Tammeka nurgalöögist ühe värava tagasi, kui täpne oli Patrick Genro Veelma, seis 3:1. FCI Levadia aga jätkas ründamist ning 82. minutil oli lõpuks täpne ka ghanalane Ernest Agyiri, kui ta koksas jällegi Ioan Yakovlevi hea eeltöö väravaks, seis 4:1.

FCI Levadia peab veel ühe Taliturniiri kohtumise 03.02, kui Lillekülla jalgpallihallis kohtutakse Paide Linnameeskonnaga. Kohtumine algab 18:00, otseülekanne Soccernet.ee-s.