FCI Levadia alistas FC Flora kahel järjestikusel päeval sama tulemusega

FCI Levadia esindusvõistkond kohtus reedel FC Floraga Taliturniiri teises kohtumises ning võttis 2:1 võidu. FCI Levadia U21 võistkond kohtus laupäeval FC Flora U21 võistkonnaga ning võttis samuti 2:1 võidu!

Tallinna derbis said FCI Levadia särgis mitmed uued mängijad esimese võidu ning see oli seda magusam, sest see oli esimene kohtumine, kus meeskond mängis FC Flora vastu.

Kohtumine algas kiire tempoliselt mõlemalt poolt aga esimesena lõid värava 31. minutil FCI Levadia mehed, kui kastis florakate peataolek kasutati oskuslikult ära, kui Ioan Yakovlev läks löögile ning pall põrkus Flora meestest kenasti Felipe Felicio pea peale, seis 1:0!

Brasiillane Felipe Felico oli aktsioonis juba uuesti kõigest 12. minutit hiljem, kui paremalt äärelt tsenderduse andnud Edgar Turi palli suunas Felicio juba uuesti Paplavskise selja taha, seis 2:0!

Teisel poolajal tegi FCI Levadia sõprusmängule omaselt palju vahetusi ning tõi platsile mitmed Levadia kasvandikud. Mõningaid häid võimalusi omanud levadialased lasid FC Floral ja Sten Reikortil lüüa ühe värava tagasi 49. minutil, seis 2:1.

FCI Levadia kohtub veel kahes Taliturniiri kohtumises nii Tartu JK Tammkega (27.01 kl 19.15 Viljandis) ja Paide Linnameeskonnaga (03.02, kell 18:30, Tallinnas).

FCI Levadia U21 mängib Taliturniiri teises kohtumises Harju JK Laagriga (28.01, kl 9:30, Tallinnas).