FCI Levadia mängis Taliturniiri avamängus Narva Transiga 1-1 viiki

FCI Levadia kohtus eile Taliturniiri avamängus Narva Transiga ning mängis 1:1 viiki.

Rohesärgid alustasid mängu kohe hea survega ja omasid paari head võimalust, kuid esimesel poolajal jäid väravad mõlemalt poolt löömata. Teisel poolajal vahetati terve meeskond välja ning surve Narva väravale aina suurenes. 76. minutil läksid narvalased Korobovi väravast 1:0 juhtima, kuid Levadialased jätkasid ründamist. FCI Levadia sai neli minutit hiljem ka ise värava kirja, kui hea eeltöö väravale teinud Õigus söötis palli Turini, kes kohe ühepuute tsenderdusega palli Dronovini toimetas. Ilus üle puusa löök tõi tabloole 1:1 viigiseisu.

Esindusvõistkonna eest tegid FC Levadia noormängijatest debüüdid: Aleksei Tšernjakov, Jevgeni Tšernjakov.

FCI Levadia järgmised kohtumised Taliturniiril toimuvad:

FCI Levadia – FC Flora, 20.01, kell 18:30 (EJL jalgpallihall, Tallinn)

FCI Levadia – Tartu JK Tammeka, 27.01, kell 19:15 (Viljandi jalgpallihall, Viljandi)

FCI Levadia – Paide Linnameeskond, 03.02, kell 18:00 (EJL jalgpallihall, Tallinn)

Kõigile kohtumistele on tasuta sissepääs, kõigist kohtumistest otseülekanded Soccernet.ee.

13. jaanuaril kell 18.30 EJL-i jalgpallihallis

JK Narva Trans – Tallinna FCI Levadia 1:1
76. Jegor Korobov – 80. Nikita Dronov

Hoiatused: 28. Amadou Wadjonre – 31. Daniel Luts, 48. Artur Sakarias
Peakohtunik: Kristo Külljastinen
Abikohtunikud: Veiko Mõtsnik, Risto Eelmaa

Trans: Aleksei Matrossov (46. Aleksandr Kraizmer), Aleksandr Kulinitš, Sergei Kondrattsev, Balša Banovic, Artjom Škinjov, Amadou Wadjonre, Deniss Poljakov, Jegor Žuravljov, Igor Karpenko, Gleb Pevtsov, Viktor Kudrjašov.
Vahetusest: Aleksandr Kraizmer, Denis Sibul, Deniss Sokkojev, Jegor Korobov, Oleg Gonsevitš, Aleksei Stepanov, Matvii Burenko, Mark Maksimkin, Aleksandr Jegorov, Martin Kumm, Roberts Zelmanis.

Levadia: Oliver Ani, Heitor Marinho Dos Santos, Vuk Latinovic, Ilja Markovskõi, Michael Schjönning-Larsen, Aleksei Tšernjakov, Patrik Kristal, Til Mavretic, Murad Velijev, Daniel Luts, Henri Käblik.
II poolaeg: Maksim Pavlov, Bourama Fomba, Jevgeni Tšernjakov, Edgar Tur, Casper Nicolas Lugtmeijer, Artur Sakarias, Aleksander Filatov, Aleksandr Zakarljuka, Maksim Laskov, Karl Rudolf Õigus, Nikita Dronov.