FCI Levadia U21 lõpetas Esiliiga hooaja hõbemedalitel

FCI Levadia U21 pidas täna hooaja viimase mängu, kui Esiliiga 36. voorus jäädi 1:3 alla FC Elvale.

Meie järelkasvumeeskond asus 309 pealtvaataja ees peetud kohtumist juhtima 12. minutil, kui skoori tegi kapten Andres Järve!

20 minutit hiljem viigistas Elva aga mänguseisu, kui palli saatis Georg Mattias Laguse selja taha Nikita Karasjov. 54. minutil viis Devid Lehter Elva juba 2:1 juhtima ning 87. minutil vormistas lõppseisu Karl Tammeorg.

See tähendas, et Levadia U21 lõpetas tänavuse hooaja 68 punktiga teisel kohal. Tänane vastane Elva tuli Esiliiga tabelis 66 silmaga kolmandaks.