Hooaja viimases mängus jäime 1:2 alla FC Florale

FCI Levadia esindusmeeskond pidas täna hooaja viimase mängu, kui Premium liiga 36. voorus kaotasime 1:2 FC Florale.

1012 pealtvaataja ees peetud kohtumist asus Levadia juhtima juba 7. minutil, kui kauni kauglöögi saatis Flora värava allanurka Ernest Agyiri – 1:0!

Pärast seda vahetati sümboolselt puhkama Artur Kotenko, kes kandis oma karjääri viimases mängus ka kaptenipaela.

20. minutil suutis Flora jalule seada aga viigiseisu, kui viiekastis oli täpne Rauno Alliku. 1:1 viigiseisul mindi ka poolajapausile.

Teisest poolajast oli kulunud 12 minutit, kui pall taas Karl Andre Vallneri selja taha saadeti – sedapuhku oli kastis resultatiivne Martin Miller. Kuna viimase pooltunni jooksul rohkem väravaid ei nähtud, lõppeski hooaja viimane mäng tänavuse meistri Flora 2:1 võiduga.

FCI Levadia kogus tänavu 36 vooruga 79 punkti, mis andis meile Premium liigas teise koha. Ühtlasi kindlustasime seeläbi pääsu Konverentsiliiga eelringidesse. Nüüd ootab meeskonnal ees väike puhkus ja detsembri keskel alustatakse uue hooaja ettevalmistust hispaanlasest peatreeneri Curro Torrese käe all.

Tänud kõikidele, kes meile tänavu kaasa elasid ja kohtume juba järgmisel hooajal!