Lugtmeijeri väravad tõid FCI Levadia U21-le võidu Flora U21 üle!

FCI Levadia U21 teenis Esiliiga 35. voorus väärt võidu, kui võõral väljakul alistati 2:1 FC Flora U21.

Sportland Arenal peetud kohtumist asus kodumeeskond juhtima juba 2. minutil, kui skoori tegi Bruno Vain.

Meie järelkasvumeeskonnal oli aga sellele kiire vastus olemas, kui juba veerand tundi hiljem juhtis Levadia U21 kohtumist 2:1! Esmalt lõi Casper Nicolas Lugtmeijer tabloole 1:1 viigiseisu ning 17. minutil viis sama noormees Levadia U21 meeskonna juba 2:1 ette.

Kuna rohkem väravaid täna pärastlõunal Lillekülas ei nähtud, kirjutaski Levadia U21 tabelisse kolm väärt võidupunkti. Enne hooaja viimast vooru hoiame nüüd 68 punktiga teist kohta ning allapoole me sellest kohast enam langeda ei saa. Ühe vähempeetud mänguga hoiab 70 punktiga esikohta Harju JK Laagri.

Hooaja lõpetab meie U21 tiim järgmisel nädalavahetusel, kui 13. novembril kell 12:30 kohtutakse võõrsil tabeli 3. meeskonna FC Elvaga.