Hooaja viimases kodumängus tegime 1:1 viigi Narva Transiga

FCI Levadia esindusmeeskond pidas täna Premium liiga hooaja viimase kodumängu, kui A. Le Coq Arenal tegime 1:1 viigi Narva Transiga.

Avapoolaja ühe parema võimaluse eest hoolitses Premium liiga debüüdi teinud Andres Järve, kelle kasti joonelt teele saadetud löök lendas paraku Narva värava posti. Seega mindigi poolajapausile 0:0 viigiseisul.

60. minutil asus kodumeeskond Levadia aga kohtumist juhtima, kui sünnipäevalaps Karl Rudolf Õiguse söödu realiseeris värava ees ära Liliu – 1:0!

Paraku oli külalistel Narvast sellele viis minutit hiljem vastus olemas, kui penaltipunktilt oli täpne Deniss Dedetško. 1:1 seisul kohtumine ka lõppes, mis tähendab, et 35 voorust kogutud 79 punktiga jätkame teisel kohal. Narva jääb 37 silmaga 7. tabelireale.

Hooaja viimase kohtumise peame järgmisel laupäeval, kui kell 14:00 läheme vastamisi FC Floraga.

Ühtlasi on hea meel teatada, et koos tänase kohtumise 416 pealtvaatajaga külastas meie tänavusi Premium liiga kodumänge 8809 jalgpallisõpra. Keskmiseks külastatavuseks seega 489, mis tähendab ka Levadia aegade parimat tulemust. Ühtlasi hoiame enne hooaja viimast vooru pealtvaatajate arvestuses Premium liiga esikohta!