FCI Levadia U21 alistas Õiguse kübaratriki toel 5:0 Paide järelkasvu!

FCI Levadia U21 teenis Esiliiga 34. voorust kindla võidu, kui Maarjamäe kunstmuruväljakul mängiti 5:0 üle Paide Linnameeskond U21.

Meie järelkasvutiim asus kohtumist juhtima 14. minuti, kui nurgalöögist tulnud palli suunas väravasse Nikita Dronov, kellele see oli hooaja 16. tabamuseks Esiliigas! 39. minutil jäid rohesärgid aga paraku ka vähemusse, kui kahe kollase kaardi tõttu pidi väljakult lahkuma just Dronov.

See aga väljakuperemehi üleliia ei heidutanud ning 51. minutil viis väravavahiga silmitsi pääsenud Karl Rudolf Õigus Levadia juba 2:0 juhtima. Kaks minutit hiljem leidis ta täpse sööduga kastist Nikita Vassiljevi, kes tegi 53. minutil seisuks juba 3:0.

Väravasadu sai jätku 55. minutil, mil enda õhtu teise ja Levadia neljanda kirjutas enda nimele Karl Rudolf Õigus. 66. minutil löödi seisuks 5:0, kui taaskord oli täpne kübaratrikiga maha saanud Õigus!

Sel seisul ka kohtumine lõppes, mis tähendas, et meie järelkasvumeeskond jätkab Esiliigas 65 punktiga teisel kohal, liider Harju JK Laagrist jäädakse maha viie punktiga. Paide U21 leiab end 52 silmaga seitsmendalt positsioonilt.

Järgmise liigamängu peab Levadia U21 6. novembril, kui kell 12:30 kohtutakse Sportland Arenal Flora U21 meeskonnaga.