Hilised väravad tõid meile Pärnust 3:2 võidu

FCI Levadia teenis Premium liiga 34. voorus raske võidu, kui võõral väljakul alistati 3:2 Pärnu Vaprus.

100. sünnipäeva tähistanud Vaprus asus kohtumist 644 pealtvaataja ees juhtima 34. minutil, kui skoori tegi Enrico Veensalu. Teise kolmveerandtunni algul – 56. minutil – viis Sander Sinilaid kodumeeskonna juba 2:0 ette.

Viimane sõna jäi aga ikkagi rohesärkidele. Esmalt tegi skoori Rasmus Peetson, kes saatis võrku Zakaria Beglarišvili teele pandud nurgalöögi. Minut hiljem oli täpne juba Zaka ise, saades seeläbi kirja enda hooaja 21. tabamuse!

90+6. minutil õnnestus meil lüüa ka võiduvärav, kui Liliu söödust kirjutas numbrid 3:2 tabloole Karl Rudolf Õigus! Sel seisul ka kohtumine lõppes, mis tähendas, et jätkame nüüd 78 punktiga teisel kohal. Vaprus leiab end 11 punktiga 10. positsioonilt ning tänase kaotusega sai ühtlasi selgeks, et Vaprus antud kohalt tänavu ka enam kõrgemale tõusta ei saa.

Järgmise Premium liiga matši ja ühtlasi hooaja viimase kodumängu peame juba järgmisel laupäeval, 5. novembril, kell 19:30, kui A. Le Coq Arenal võtame vastu Narva Transi. Piletid mängule leiad Piletitaskust. Kohtume staadionil!

Protokoll:

29. oktoobril kell 17.00 Pärnu Rannastaadionil
Pärnu JK Vaprus – Tallinna FCI Levadia  2:3 (1:0)

34. Enrico Veensalu, 56. Sander Sinilaid – 83. Rasmus Peetson, 84. Zakaria Beglarišvili, 90+6. Karl Rudolf Õigus
Väravasöödud: 34. X, 56. Ronaldo Tiismaa – 83. Zakaria Beglarišvili, 84. Murad Velijev, 90+6. Liliu
Hoiatused: 14. Kevin Kauber, 73. Siim Aer – 6. Rasmus Peetson, 29. Daniel Luts, 58. Ilja Antonov, 70. Maximiliano Ugge, 77. Robert Kirss
Mänguolud: +13, pilves ilm, muruväljak heas seisukorras.