FCI Levadia pidi koduväljakul tunnistama Paide Linnameeskonna nappi paremust

FCI Levadia pidas täna Premium liiga 33. vooru mängu, kui kodumurul jäädi minimaalselt 1:2 alla Paide Linnameeskonnale.

Klubi 24. sünnipäeval oli A. Le Coq Arenale kogunenud 749 pealtvaatajat, mis tõstis meid hetkeseisuga ka kõrgeima publikuarvuga Premium liiga tiimiks! Tänavu on meie kodumänge külastanud kokku 8393 pealtvaatajat, keskmine publikuarv seega 494.

Kui avapoolaeg vooru keskses kohtumises möödus väravateta, siis teise kolmveerandtunni algul asusid külalised Paidest kohtumist juhtima, kui 51. minutil tegi skoori Mechini Gomis. 74. minutil oli meil sellele aga vastus olemas, kui palli saatis võrku Liliu – 1:1!

Kuigi seejärel omasid Levadia mehed veel mitmeid häid väravavõimalusi, jäi viimane sõna ikkagi Paidele, kui 90+1. minutil oli täpne Kristofer Piht. 2:1 seisul ka kohtumine lõppes, mis tähendas, et Paide tõusis 61 punktiga Premium liiga 3. kohale. Levadia jätkab 75 silmaga 2. tabelireal.

Järgmise liigamängu peame 29. oktoobril kell 17:00, kui võõrsil läheme vastamisi Pärnu Vaprusega. Hooaja viimane kodumäng leiab aga aset 5. novembril kell 19:30, kui A. Le Coq Arenal võõrustame Narva Transi.