FCI Levadia U21 alistas koduplatsil 4:0 Alliance’i

FCI Levadia U21 teenis Esiliiga 33. voorust kindla võidu, kui Maarjamäe kunstmuruväljakul mängiti 4:0 üle Ida-Virumaa FC Alliance.

Meie järelkasvumeeskond asus kohtumist juhtima juba 2. minutil, kui skoori tegi Artur Voilenko. Pool tundi hiljem duubeldas eduseisu Artjom Artjunin ning 2:0 seisul mindi ka poolajapausile.

Teisel kolmveerandtunnil õnnestus Levadia U21 meestel veel kahel korral skoori teha – esmalt oli 56. minutil täpne meeskonna kapten Andres Järve ning 89. minutil vormistas lõppseisu 4:0 Alex Dunitš.

Kindla võiduga kerkisid meie noored hetkel Esiliigas 62 punktiga teisele kohale. Alliance leiab end 24 silmaga 8. tabelirealt. Järgmise matši peab Levadia U21 31. oktoobril kell 19:00, kui koduplatsil võõrustatakse Paide Linnameeskond U21 tiimi.