Naiste rahvaliiga A-tasandi võitjaks tuli Levadia!

Nädalavahetusel jõudis lõpule naiste rahvaliiga A-tasandi hooaeg, kui põnevas finaalis tuli võitjaks FC Levadia, alistades penaltiseerias JK Tallinna Kalev III naiskonna!

Levadia asus kohtumist kiirelt juhtima, kui Astrid Erik tegi neljandal minutil skoori. Sabina Ahmedova tõi 14. minutil tabloole taas viigiseisu, ent üsna kiirelt taastas Anna Kulieva Levadia eduseisu ja viis oma naiskonna vaheajapausile minimaalse paremusega. Üsna teise poolaja alguses sai jala valgeks aastaid Kalevi ridades Meistriliigas mänginud Kätlin Hein ning viigistas mänguseisu 2:2.

Normaalajal rohkem kumbki naiskond väravani ei jõudnud ning see tähendas, et võitja välja selgitamiseks võeti appi penaltiseeria. Seal näitas teravamat jalga Levadia, realiseerides kolm lööki Kalevi kahe vastu!

Palju õnne FC Levadia naiskonnale vägeva saavutuse puhul!

Kokku osales tänavu naiste rahvaliiga A-tasandil 8 võistkonda ja 171 mängijat ning B-tasandist võttis osa 10 võistkonda ja 191 mängijat.