Premium liiga 31. voorus leppisime 1:1 viigiga TJK Legioni vastu

FCI Levadia esindusmeeskond pidas täna Premium liiga 31. vooru kohtumise, kui Sportland Arenal tehti 1:1 viik TJK Legioniga.

Kodumeeskond Legion asus mängu juhtima 27. minutil, kui värava ees oli täpne Daniel Fedotov.

Juba seitse minutit hiljem oli Levadial sellele vastus olemas, kui kauni kauglöögi saatis võrku Mark Oliver Roosnupp.

Kuigi mõlemad meeskonnad omasid seejärel võimalusi skoorimiseks, siis Sportland Arenal täna rohkem väravaid ei nähtud ja nii kirjutasidki mõlemad meeskonnad endale tabelisse ühe lisapunkti.

FCI Levadia jätkab nüüd 72 punktiga 2. kohal, Legion leiab end 15 silmaga 9. tabelirealt. Järgmise liigamängu peame 15. oktoobril kell 17:00, kui A. Le Coq Arenal võtame vastu Tartu Tammeka. Piletid mängule leiad Piletitaskust.