FCI Levadia U21 jäi teise poolaja väravatest alla Pärnu JK-le

FCI Levadia U21 pidas täna Esiliiga 30. vooru kohtumise, kui võõral väljakul jäädi 1:2 alla Pärnu Jalgpalliklubile.

Meie järelkasvumeeskond asus kohtumist juhtima 18. minutil, kui hooaja 14. tabamuse sai kirja Nikita Dronov.

Paraku suutis kodumeeskond Pärnu teise kolmveerandtunni väravatest mängu enda kasuks pöörata. Esmalt oli 59. minutil täpne Eke Tormis Pikk ning 66. minutil vormistas lõppseisu 2:1 Igor Mohhov.

30 vooru järel jätkab Levadia U21 53 punktiga 4. kohal, Pärnu JK jagab 17 silmaga 9.-10. positsiooni. Järgmise liigamängu peab meie järelkasvutiim 9. oktoobril kell 12:30, kui Maarjamäe staadionil võõrustatakse Harju JK Laagrit.