Liliu hiline värav tõi FCI Levadiale 1:0 võidu Nõmme Kalju üle!

FCI Levadia esindusmeeskond teenis Premium liiga 30. voorust väärt võidu, kui Sportland Arenal alistati 1:0 Nõmme Kalju.

Kohtumine 503 pealtvaataja ees möödus suurema osa ajast mõlemapoolsete võimalustega, kus paraku võrku kummalgi tiimil pikalt sahistada ei õnnestunud. Levadia tabas sealjuures mitmel puhul ka väravaraame.

Lõpuks nähti esimest tabamust 90+3. minutil, kui Karl Rudolf Õiguse söödu realiseeris peaga väravaks Liliu! Tagasi Levadia koosseisu naasnud ründaja oli platsile sekkunud 81. minutil.

Veel kohtumise viimasel hetkel oli kodumeeskonnal Kaljul ka hea võimalus mäng viigistada, kuid Kaspar Pauri penalti lendas üle värava. Eelnevas olukorras eemaldati teise kollase kaardi tõttu väljakult Maximiliano Ugge.

Peatreeneri kohusetäitja Nikita Andreevi debüütmängus seega 1:0 võit meile, mis tähendab, et Levadia jätkab nüüd Premium liigas 71 punktiga teisel kohal. Kalju langes 55 silmaga 4. positsioonile. Järgmise liigamängu peame 8. oktoobril kell 14:30, kui Sportland Arenal võõrustab meid tabeli 9. meeskond TJK Legion.