Koduväljakul jäime 2:3 alla Kuressaarele

FCI Levadia pidi tänases Premium liiga 29. vooru kohtumises tunnistama FC Kuressaare 3:2 paremust.

Kohtumine algas meie jaoks küll paari väravavõimalusega, aga esimesena sahistasid võrku külalised, kui 24. minutil oli täpne Sten Reinkort. 43. minutil tegi sama mees taas skoori, viies Kuressaare juba 2:0 juhtima.

Ka teine kolmveerandtund ei alanud rohesärkidele hästi, kui 51. minutil lõi penaltipunktilt 3:0 numbrid tabloole Märten Pajunurm.

Viimane pooltund hakkas aina enam võimalusi tekkima ka kodumeeskonnal ning 66. minutil saime kätte mängu esimese värava, kui kauni karistuslöögi saatis Kuressaare ristnurka Zakaria Beglarišvili. Esimesel üleminutil oli Zaka taas täpne, realiseerides ära Rustam Soirovi teenitud penalti.

Enamaks paraku Maksym Kalynychenko juhendatavad täna võimelised polnud ja nii tuli 401 pealtvaataja ees leppida 2:3 kaotusega.

Nüüd ootab Premium liigas ees koondisepaus, misjärel kohtume 2. oktoobril kell 17:15 Nõmme Kaljuga. Järgmise kodumängu peame 15. oktoobril kell 17:00, kui meile sõidab külla Tartu Tammeka.

Premium liigas jätkab Levadia 68 punktiga teisel kohal, Kuressaare leiab end 53 silmaga 5. tabelirealt.

Protokoll:

18. septembril kell 14.30 Tallinnas A. Le Coq Arenal
Tallinna FCI Levadia – FC Kuressaare 2:3 (0:2)
66., 90+1. pen. Zakaria Beglarišvili – 24., 43. Sten Reinkort, 51. pen. Märten Pajunurm

Väravasöödud: 66. Robert Kirss, 90+1. Rustam Soirov – 24., 51. Mattias Männilaan, 43. Silver Alex Kelder
Hoiatused: 33. Robert Kirss, 49. Maksim Podholjuzin, 72. Ilja Antonov – 28. Sander Laht
Mänguolud: +14, päikesepaisteline ilm, muruväljak heas seisukorras