Levadia U21 alistas Soirovi väravate toel Viljandi Tuleviku

FCI Levadia U21 pidas täna Esiliiga 29. vooru kohtumise, kui kodumurul alistati 3:2 Viljandi Tulevik.

Levadia järelkasvumeeskond asus kohtumist juhtima juba 5. minutil, kui skoori avas Rustam Soirov.

31. minutil suutis Tulevik Edvin Tapferi tabamuse abil seisu viigistada, kuid kaks minutit hiljem olid taas ees rohesärgid, kui päeva teise värava kirjutas enda nimele Rustam Soirov.

41. minutil asusime kohtumist juhtima juba 3:1, kui penalti realiseeris ära Patrik Kristal! Vahetult enne poolajavilet tõi Tulevik aga pinge mängu tagasi, kui Kristen Kähr lõi külaliste poolelt seisuks 3:2.

Teisel poolajal aga väravaid enam ei nähtud, mis tähendas, et Levadia noored teenisid tabelisse kolm väärtuslikku võidupunkti. Nikita Andreevi juhendatavad hoiavad hetkel Esiliigas 53 punktiga 3. kohta. Tulevik jätkab 17 silmaga 9. tabelireal. Järgmise mängu peab meie U21 tiim 3. oktoobril, kui külla sõidetakse Pärnu Jalgpalliklubile.

Esiliiga tabeliseisu ja kalendriga saad täpsemalt tutvuda siin.