Kodumurul leppisime 1:1 viigiga Nõmme Kalju vastu

FCI Levadia pidas täna Premium liiga 25. vooru kohtumise, kui A. Le Coq Arenal tegime 1:1 viigi Nõmme Kaljuga.

717 pealtvaataja ees peetud kohtumist asus 50. minutil juhtima kodumeeskond Levadia, kui Karl Rudolf Õiguse tsenderduse realiseeris kastis peaga ära täna tipuründajana tegutsenud Murad Velijev – 1:0!

Paraku oli külalistel sellele 71. minutil vastus olemas, kui karistuslöögi saatis võrku Andre Fortune. 11 minutit hiljem saadeti sama mees punase kaardiga ka väljakult ära, kuid viimaste minutitega rohesärkidel seda ära kasutada ei õnnestunud ja nii lõppeski kohtumine 1:1 viigiseisul.

Liigatabelis jätkame nüüd 25 mängust kogutud 64 punktiga 2. kohal. Liider FC Florast lahutab meid 5 silma, Kalju hoiab 51 punktiga 3. positsiooni.

Uuesti saab Levadiat väljakul näha juba kolmapäeval kell 17:30, kui võõrsil läheme vastamisi Paide Linnameeskonnaga. Järgmine kodumäng leiab aga aset pühapäeval, 4. septembril kell 17:15, kui A. Le Coq Arenal võtame vastu FC Flora. Ootame kõiki staadionile kaasa elama!