U21 tegi võõrsil 1:1 viigi Viljandi Tulevikuga

FCI Levadia U21 teenis Esiliiga 24. voorust viigipunkti, kui kohtumine Viljandi Tulevikuga lõppes seisul 1:1.

Kodumeeskond Tulevik asus kohtumist juhtima kohe teise poolaja alguses, kui 46. minutil oli täpne Rainer Peips.

81. minutil suutis meie poolelt aga skoori teha Alex Dunitš, mis tähendas, et mõlemad meeskonnad kirjutasid endale tabelisse ühe lisapunkti. Levadia U21 jätkab 47 punktiga esikohal, Tulevik on 14 punktiga 9. tabelireal.

Meie U21 tiimi jaoks jätkuvad liigamängud 27. augustil, kui kell 15:00 võetakse kodumurul vastu Pärnu Jalgpalliklubi.