Karikasarjas langesime Nõmme Kalju vastu

FCI Levadia teekond tänavustel Evald Tipneri karikavõistlustel lõppes 1/16-finaalis, kui Sportland Arenal jäime 0:2 alla Nõmme Kaljule.

Kuigi rohesärgid omasid suurema osa ajast mängulist ülekaalu, ei suutnud Ivan Stojkovici juhendatavad seda väravaks realiseerida ning kohtumise lõpu eel hakkas aina enam võimalusi tekkima ka Kaljul.

90. minutil asus kodumeeskond ka matši juhtima, kui penalti realiseeris Alex Matthias Tamm. Kuus minutit hiljem saatis Tamm palli penaltipunktilt taas Karl Andre Vallneri selja taha, tehes koos lõpuvilega lõppseisuks 2:0.

Meie jaoks jätkub hooaeg nüüd Premium liiga mängudega, kus hetkel hoiame 23 vooru järel 60 punktiga teist kohta. Liider FC Florast lahutab meid hetkel kolm punkti. 24. vooru mängu peame juba sel pühapäeval, kui kell 18:45 kohtume võõrsil FC Kuressaarega.