Hilised väravad tõid 3:0 võidu Legioni üle

FCI Levadia teenis Premium liiga 21. voorust 3:0 võidu, kui kodumurul alistati TJK Legion.

Väravateta avapoolaja järel avati skoor 72. minutil, kui Murad Veljievi tsenderduse saatis värava ees võrku Robert Kirss.

Veerand tundi hiljem sahises külaliste võrk teistkordselt, kui kauni kaugöögi saatis Ivans Baturinsi selja taha meie värske täiendus Bourama Fomba – 2:0! 89. minutil otsustati asjad lõplikult, kui Zakaria Beglarišvili söödu realiseeris kastis ära Mark Oliver Roosnupp.

3:0 skooriga ka kohtumine lõppes ja FCI Levadia jätkab nüüd 21 mängust kogutud 54 punktiga teisel kohal, Legion leiab end 10 silmaga 9. tabelirealt.

Järgmise Premium liiga kohtumise peab FCI Levadia 7. augustil, kui kell 18:00 kohtume võõral väljakul Narva Transiga.

Protokoll:

31. juulil kell 16.30 A. Le Coq Arenal
Tallinna FCI Levadia – Tallinna JK Legion 3:0 (0:0)
72. Robert Kirss, 87. Bourama Fomba, 89. Mark Oliver Roosnupp

Väravasöödud: 72. Murad Velijev, 87. Mark Oliver Roosnupp, 89. Zakaria Beglarišvili
Hoiatused: 61. Aleksandr Nikolajev
Mänguolud: +22, päikesepaisteline ilm, muruväljak väga heas seisukorras