U21 pidi kodumurul tunnistama Nõmme Unitedi paremust

FCI Levadia U21 tiim pidi täna Esiliigas vastu võtma kaotuse, kui kodumurul jäädi 2:4 alla Nõmme Unitedile.

Kohtumine Maarjamäe staadionil algas vägagi hoogsalt, kui juba 11. minutiks oli löödud kolm väravat. 5. minutil avas meie poolelt skoori Nikita Dronov, 9. minutil viigistas Egert Õunapuu ning kaks minutit hiljem viis Levadia U21 omakorda taas juhtima Oscar Pihela.

33. minutil suutis Nõmme United teistkordselt meie võrku sahistada, mil täpne oli Alexander Kapitan Bergman. Poolaja lõpus teenis paariminutilise vahega aga kaks kollast kaarti Levadia avavärava löönud Nikita Dronov. Seetõttu tuli Nikita Andreevi juhendatavatel terve teine kolmveerandtund hakkama saada vähemuses.

Külalismeeskond suutis selle kohtumise lõpuks ka ära kasutada, kui 79. ja 90+3. minuti väravatega teeniti 4:2 võit.

Kaotusest hoolimata jätkab Levadia järelkasvutiim 21 mängust kogutud 42 punktiga Esiliiga tabeli tipus, Nõmme United hoiab 26 silmaga 7. positsiooni.