Tänavune euroteekond lõppes valusa allajäämisega Malta meistrile

Täna õhtul lõppes paraku meie tänavune euroteekond, kui Konverentsiliiga 2. eelringis langesime koondskooriga 3:4 Malta meistrile Hiberniansile.

Kui avamängu möödunud nädalal oli Hibernians võitnud 3:2, siis tänane avapoolaeg lõppes 1351 pealtvaataja ees 0:0 viigiseisul.

Esimest väravat nähti 78. minutil, kui nurgalöögist tulnud palli suunas peaga väravasse Ferdinando Apap. Juba minut hiljem oli Levadial aga vastus olemas, kui paarilt meetrilt saatis mänguvahendi võrku vahetusest sekkunud Karl Rudolf Õigus – 1:1!

Kuigi kohtumisele lisati ka 6 üleminutit, siis paraku väravaid Lilleküla õhtus enam ei nähtud. See tähendas, et koondskooriga 4:3 pääses Konverentsiliiga 3. eelringi külalismeeskond Hibernians.

Meie jaoks jätkuvad nüüd mängud Premium liigas, kui juba pühapäeval kell 16:30 kohtume A. Le Coq Arenal TJK Legioniga.