Tuline eurolahing juba homme õhtul A. Le Coq Arenal!

FCI Levadia esindusmeeskond peab juba homme õhtul kell 20:00 senise hooaja ühe oluliseima kohtumise, kui Konverentsiliiga 2. eelringi kordusmängus võõrustame Malta meistrit Hibernians F.C.-d.

Möödunud nädalal toimunud avamängus pidime Maltalt naasma 2:3 kaotusega. Sellest hoolimata on korduskohtumise eel aga kõik veel võimalik.

“Usun, et teine mäng tuleb teistsugune ja ütleksin, et sisuliselt on seis viigis, kus üks värav muudab palju. Peame näitama sama energiat ja nälga, mida teine poolaeg. Usun oma mängijatesse ja kui teeme õiged järeldused, siis on meil hea võimalus edasi minna,” lausus Levadia peatreeneri kohusetäitja Ivan Stojković möödunud nädalal pärast 2:3 skooriga lõppenud mängu lõpuvilet.

Kuna võõrsilvärava reeglit UEFA võistlustel enam ei ole, on selge, et meie üheväravaline võit viiks Levadia-Hibernians vastasseisu automaatselt lisaajale. Viigi või kaotuse korral pääseb 3. eelringi külalismeeskond Maltalt. Kui tahame asjad homme ära otsustada 90 minutiga, tuleb Hibernians A. Le Coq Arenal alistada aga vähemalt 2 väravaga.

Selge on see, et kaalul on homme igatahes palju ja ootame teid kõiki staadionile meeskonda toetama! Nagu öeldud, algab mäng 28. juulil kell 20:00 A. Le Coq Arenal. Piletid antud mängule leiad Piletilevist ja väravad avatakse juba kell 18:30 – järjekordade vältimiseks soovitame staadionile tulla varakult. Kel staadionile kuidagi tulla ei õnnestu, saab mängule kaasa elada ETV2 vahendusel.

Levadia-Hibernians paari võitjat ootab Konverentsiliiga 3. eelringis ees Läti meister FK RFS.