Maltalt naaseme minimaalse 2:3 kaotusega

FCI Levadia pidas täna Konverentsiliiga 2. eelringi avakohtumise, kui võõral väljakul jäime 2:3 alla Malta meistrile Hiberniansile.

Kohtumine algas rohesärkidele raskelt, kui 24. minutiks põlesid tablool võõrustajate 2:0 juhtnumbrid. Samal seisul mindi ka riietusruumi poolajapausile.

Teisele kolmveerandtunnile tuli Levadia vastu uue hingamisega ning 87. minutil tõi see ka tulemuse, kui Ernest Agyiri teele saadetud nurgalöögi realiseeris ära Maximiliano Ugge! Paraku oli Hiberniansil sellele kiire vastus olemas ja 90. minutil viis Malta meistri 3:1 juhtima Yunusa Muritala.

90+4. minutil sahises aga taas võrk ka vastaste poolel, kui väravaesises saginas tegi skoori Ernest Agyiri. 3:2 seisul ka kohtumine lõppes ning kordusmäng ootab ees 28. juulil A. Le Coq Arenal. Matš saab avavile kell 20:00 ning piletid on saadaval Piletilevis. Ootame kõiki staadionile omasid toetama!