Esiliiga liidrikohta kindlustanud U21 alistas 4:1 Paide järelkasvu

FCI Levadia U21 tiim jätkas head minekut Esiliigas, kui võõral väljakul alistati 4:1 Paide Linnameeskonna järelkasvutiim.

Rohesärgid asusid Paide linnastaadionil kohtumist juhtima 27. minutil, kui täpne oli Patrik Kristal. Poolajale mindi siiski 1:1 viigiseisul, kui 38. minutil tegi skoori Sander Soo.

Teise kolmveerandtunniga kallutas Levadia U21 aga mängu enda kasuks – 47. ja 71. minutil sahistas võrku Nikita Dronov, lõppseisu 4:1 vormistas 85. minutil Alex Dunitš!

Väärt võit tähendas, et meie järelkasvutiim jätkab 20 mängust kogutud 42 punktiga Esiliiga tabeli tipus. Lähim jälitaja Harju JK Laagri on kogunud 37 silma, Paide U21 paikneb 36 punktiga 3. tabelireal.

Levadia U21 peab järgmise liigamängu 30. juulil, kui Maarjamäe staadionil võetakse kell 15:00 vastu FC Nõmme United.