Beglarišvili maagia tõi Tartust 3:0 võidu, Patrik Kristal tegi ajalugu

FCI Levadia alistas tänases Premium liiga kohtumises kindlalt 3:0 Tartu Tammeka.

Peatreeneri kohusetäitja Ivan Stojkovići debüütmängus asusime kohtumist juhtima juba 2. minutil, kui Zakaria Beglarišvili tsenderdus läks väravaesises saginas läbi Kevin Mätase puute Tammeka võrku.

20 minutit hiljem põlesid tablool juba Levadia 2:0 juhtnumbrid, kui Beglarišvili suurepärase söödu saatis Tammeka väravasse Mark Oliver Roosnupp.

Beglarišvili suurepärane õhtu jätkus 74. minutil, kui geniaalne tõste Carl Kaiser Kiidjärve selja taha tegi seisuks 3:0! Samal seisul ka mäng lõppes ja nii tõusime vähemalt kaheks päevaks 51 punktiga Premium liiga tippu.

Ühtlasi tehti Tamme staadionil Premium liiga ajalugu, kui 14 aasta ja 245 päeva vanusena sekkus 81. minutil mängu Patrik Kristal. Seeläbi kerkis Kristal koduse kõrgliiga ajaloo noorimaks väljakul käinud mängijaks!

Järgmise mängu peavad rohesärgid juba teisipäeval, kui Euroopa Konverentsiliiga 2. eelringi avakohtumises kohtume Maltal sealse meistri Hiberniansiga. Korduskohtumine peetakse 28. juulil kell 20:00 A. Le Coq Arenal. Piletid antud mängule leiad Piletilevist.