Levadia järelkasvumeeskond jäi minimaalselt alla Viimsile

FCI Levadia U21 tiim avas pühapäeval Esiliiga 19. vooru, kui Maarjamäe staadionil jäeti 1:2 alla Viimsi JK-le.

Külalismeeskonna viis 33. minutil juhtima Johann Kõre, kuid vahetult enne poolajavilet suutis Levadia särgis 1:1 viigi jalule seada Nikita Vassiljev. 18-aastasele mängumehele oli see tänavusel hooajal juba 7. tabamuseks Esiliigas.

Paraku suutis teisel kolmveerandtunnil kolm punkti endale välja võidelda ikkagi külalismeeskond Viimsi, kellele kindlustas 2:1 võidu Ats Joandi 75. minuti värav. Sel seisul ka 153 silmapaari ees peetud matš lõppes.

Kaotusest hoolimata jätkab meie U21 meeskond Esiliigas 39 punktiga esikohal. Viimsi paikneb 32 silmaga 4. tabelireal.