Levadia alustas 3. ringi võiduga Tallinna Kalevi üle

FCI Levadia teenis Premium liiga 19. voorus vajaliku võidu, kui kodumurul mängiti 3:1 üle Tallinna Kalev.

Meie poolt avas 13. minutil skoori Zakaria Beglarišvili, kes saatis kaunilt võrku karistusala lähistelt sooritatud löögi. Poolaja lõpus oli Beglarišvili taas täpne, kui ta realiseeris 45+1. minutil 11-meetri karistuslöögi. Poolajale mindigi seega Levadia 2:0 eduseisult.

Kohe teise kolmveerandtunni alguses sahises võrk ka Artur Kotenko selja taga, kui talle jäi püüdmatuks Ats Purje ristnurka saadetud löök. Peagi oli Levadia eduseis aga taas 2-väravaline, kui Karl Rudolf Õiguse tsenderduse vormistas 57. minutil väravaks Mark Oliver Roosnupp – 3:1!

Samal seisul ka mäng lõppes, mis tähendas, et 19 voorust kogutud 48 punktiga tõusime vähemalt laupäeva õhtuni ka Premium liiga tabeliliidriteks. Lähim jälitaja FC Flora on 17 kohtumisega kogunud 47 silma.

Protokoll:

1. juulil kell 18.00 A. Le Coq Arenal
Tallinna FCI Levadia – JK Tallinna Kalev 3:1 (2:0)
13., 45+1. pen. Zakaria Beglarišvili, 57. Mark Oliver Roosnupp – 46. Ats Purje

Väravasöödud: 13., 45+1. Mark Oliver Roosnupp, 57. Karl Rudolf Õigus – 46. Ramol Sillamaa
Hoiatused: 16. Artur Pikk, 35. Murad Velijev, 39. Marko Putincanin, 90+3. Maksim Podholjuzin – 10. Reinhard Reimaa, 36. Marek Kaljumäe
Mänguolud: +28, pilvine ilm, muruväljak väga heas seisukorras.