FCI Levadia naases pausilt võiduga Pärnu üle

FCI Levadia naases Premium liiga pausilt 4-1 võidu Pärnu JK Vapruse üle.

Juba teisel minutil sai koduvõistkond FCI Levadia penalti, mille realiseeris Zakaria Beglarišvili. Paar minutit hiljem lõi aga Pärnu kiirelt ühe värava tagasi, kui täpne oli Virgo Vallik. Kui tundus, et poolajale minnakse 1-1 viigiseisul, kuid Zakaria Beglarišvili oli teist meelt. Pallivõlur sai söödu 16-kasti sees, konksutas ära ühe pärnaka siis teise ja lükkas palli parema jalaga alla nurka, seis 2-1.

Teisel poolajal tulid rohesärgid veel innukamalt peale ning selle tasuks lõi värava keskkaitsja Rasmus Peetson, seis 3-1. Lõpus teenisid rohesärgid Markus Jürgensoni maha tõmbamise eest penalti, mille realiseeris Marko Putinčanin, seis 4-1.

FCI Levadiat ootab nüüd ees Meistrite liiga eelringi mini-turniir Islandil. 21. Juunil kohtutakse Víkingur Reykjavíkiga. Kohtumine algab Eesti aja järgi 22:30.

Järgmine Premium liiga kodumäng ootab FCI Levadiat ees 01.07, kui kohtutakse Tallinna JK Kaleviga.

Protokoll:

16. juunil kell 19.00 A. Le Coq Arenal

Tallinna FCI Levadia – Pärnu JK Vaprus 4:1 (2:1)
2. pen., 45. Zakaria Beglarišvili, 69. Rasmus Peetson, 90+2. pen. Marko Putincanin – 6. Virgo Vallik

Väravasöödud: 2. Artur Pikk, 45. Mark Oliver Roosnupp, 69. x, 90+2. Markus Jürgenson – 6. x
Hoiatused: 21. Maksim Podholjuzin, 72. Frank Liivak, 73. Marko Savic (peatreener), 84. Markus Jürgenson – 23. Dmitrijs Kalašnikovs (peatreener)
Mänguolud: +20, päikesepaisteline tuuline ilm; muruväljak väga heas seisukorras.