Sõpruskohtumine Narvaga lõppes 1-1 viigiseisul

FCI Levadia esindusvõistkond tegi enne Premium liiga pausilt naasmist teise kontrollkohtumise kolme päeva jooksul ning mängis 1-1 viiki Narva JK Transiga.

Rohesärgid läksid kohtumist 1-0 Uggé väravast juhtima. Teisel poolajal tehti palju vahetusi ning Narva sai teisel poolajal veidi parema hoo sisse ning see sai neile tasustatud penaltist löödud väravaga.

FCI Levadiat näeb Premium liigas juba väljakul neljapäeval, kui A.Le Coq Arenal võõrustame Pärnu JK Vaprust. Ootame Teid kõiki staadionile kaasa elama, sest see on viimaseks proovikiviks enne eurosarja mini-turniiri Islandil.

Kohtumine FCI Levadia – Pärnu JK Vaprus vahel algab 19:00.