FCI Levadia U21 tõusis võiduga Esiliiga liidriks

FCI Levadia U21 võistkond pidi esmaspäeval võitma Paide Linnameeskonna U21 võistkond, et tõusta Esiliiga liidriks. Sellega saadi ilusti hakkama, sest võeti 3-1 võit Paide Linnameeskonna duubelvõistkonna üle.

Suurepäraselt mänginud järelkasv läks kõigepealt Murad Velijevi 28. minuti väravast 1-0 juhtima. Kuigi Paide lõi 49. mintil seisuks 1-1, tänu Tambedou väravale siis FCI Levadia U21 ei andnud järgi. Juba 52. minutil oli täpne uuesti Murad Velijev, kelle jaoks oli see kaheksas värava sel aastal Esiliigas. 2-1 eduseisu peal oli Paide Linnameeskonna U21 võistkonnal imeline võimalus mäng viigistada aga 69. minutil ei suutnud penaltit sisse lüüa Tambedou, tänu FCI Levadia U21 väravavahile Kraizmerile, kes püüdis penalti.

Lõppsõna jäi vahetusest sekkunud Maksim Laskovile, kes virutas ilusa löögiga palli latist sisse 82. minutil, seisuks 3-1. Nii mäng lõppeski ja FCI Levadia U21 võistkonnale võis pidu alata.

Nii Premium liiga kui ka Esiliiga lähevad nüüd kahenädalasele koondisepausile. Esiliiga järgmine mäng ootab ees 18.06 kui kohtutakse Nõmme Unitediga.